Statystyki odwiedzin  

Wczoraj: 4
Poprzedni tydzień: 36
Poprzedni miesiąc: 157
Ogółem: 91018

Poland 48.1%Poland
United States 18.5%United States
China 18.5%China
United Kingdom 4.9%United Kingdom
Russian Federation 3.7%Russian Federation
   

My na Facebooku  

 
   
   
 
   

Jakości powietrza  

   

Spis treści

Archiwum artykułów: 2010 - Grudzień

Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok, życzę Ci pomyślności, potęgi miłości,siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni. Niech będzie radosny, niech się zacznie mile i niech Ci przyniesie same szczęśliwe chwile. Niech twoje życzenia spełnią się.


 

W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele biją dzwony, apierwsza gwiazdka błyska na niebie, moje życzenia płyną do Ciebie. Jakie mam Ci złożyć życzenia, by warte były Twego westchnienia? Sukcesów w życiu, ciepła w miłości, dużo uśmiechu, wiele radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń. Niech ten wyjątkowy w roku dzień, odsunie na zawsze Twe troski w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat.


Kominiarz

 

W dniach od 13 do 17 grudnia zakład kominiarski będzie czyścił kominy
i otwory wentylacyjne w Szynwałdzie.

Nie zapominajmy o utrzymaniu naszych przewodów wentylacyjnych i kominowych we właściwym stanie. Przy niedrożnych otworach wentylacyjnych czy też kominowych może dojść do zaczadzenia tlenkiem węgla. Jest to gaz bez zapachowy i niewidoczny i dlatego często jest nazywany cichym zabójcą.
(artykuł dodany: 2010-12-13)

 


AGENCJA POCZTOWA W SZYNWAŁDZIE. W nowej agenci pocztowej będzie można korzystać z usług pocztowych takich jak:

 

- nadawanie listów
- zakup znaczków
- wysyłanie paczek
- przelewy pieniężne
- opłaty za gaz
- energię elektryczną
- abonament telefoniczny
- i inne opłaty pieniężne
Agencja mieści się w sklepie Spożywczo - Przemysłowym u pani Anny Laska (sklep koło Bazy GS Gumniska). Agencja będzie czynna w godzinach od 6:30 do 13:30.
(artykuł dodany / 2010-12-07)

 

 


Mikołajki - Drogi, Święty Mikołaju, co przychodzisz prosto z raju i dla dzieci gwiazdkę masz, powiedz co mi dzisiaj dasz? Ja pamiętam, w zeszłym roku, przyszedłeś do nas o zmroku, miałeś z sobą mnóstwo rzeczy i wszystko dla grzecznych dzieci. Więc przez cały roczek długi, długi tak jak droga mleczna czekałam na ciebie kochany i starałam się być grzeczna. A gdy dziś tu jesteś z nami i podarki z sobą masz, choć drobiażdżek daj mi bym radosną miała twarz. Ile siły w Mikołaju, Ile śniegu w jego kraju, Ile gwiazd na ciemnym niebie, Tyle życzeń dziś dla Ciebie! (artykuł dodany / 2010-12-06)


 

   

"Regionalny Portal Szynwałdu" Portal informacyjny Szynwałdu. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 - 2020

Real time web analytics, Heat map tracking
© Szynwałd