Statystyki odwiedzin  

Wczoraj: 4
Poprzedni tydzień: 36
Poprzedni miesiąc: 157
Ogółem: 91018

Poland 48.1%Poland
United States 18.5%United States
China 18.5%China
United Kingdom 4.9%United Kingdom
Russian Federation 3.7%Russian Federation
   

My na Facebooku  

 
   
   
 
   

Jakości powietrza  

   

"ECHO GMINY" Kwartalnik Gminy Skrzyszów (elektroniczne wydanie wersji papierowej z 2016 roku)

"ECHO GMINY" Kwartalnik Gminy Skrzyszów
Ważniejsze tematy numeru:
›› Mobilna pracownia komputerowa. Od 2 lutego uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Szynwałdzie korzystają na lekcjach informatyki oraz na lekcjach innych, wybranych przedmiotów, z mobilnej pracowni komputerowej... (str.2)
›› Planowane inwestycje Szynwałd - Budowa chodnika wraz z odwodnieniem w km od 6+150 do skrętu w kierunku Pilzna w miejscowości Skrzyszów i Szynwałd – etap III – odcinek w km od 6+762,6 do 6+947,45. Planowany termin zakończenia to 30.06.2016 r. ... (str. 3)
›› VI KONCERTCHARYTATYWNYW SKRZYSZOWIE (W bieżącym roku minęło sześć lat od momentu, w którym zaproponowany przez Wójta Marcina Kiwiora, pomysł organizowania corocznych koncertów charytatywnych na rzecz chorych dzieci zaowocował oryginalnym, cieszącym się dużym poparciem publiczności wydarzeniem dobroczynnym i kulturalnym... (str. 5)
›› JUBILEUSZ ZA PASEM Zespół Szkoły Podstawowej nr. 1 i Gimnazjum w Szynwałdzie przygotowuje się do wielkich wydarzeń, które będą miały miejsce 19 czerwca 2016 r. Szkoła obchodzić będzie wtedy Święto swojego Patrona, jubileusz trzydziestolecia funkcjonowania w obecnym budynku oraz kolejny Szkolny Festyn Rodzinny... (str. 6)
›› WYJAZD NA MISJE DO BAGANDOU W RCA. W połowie stycznia po rocznym przygotowaniu w Centrum Formacji Misyjnej, na misje do Republiki Środkowoafrykańskiej wyjechała nauczycielka ze szkoły w Pogórskiej Woli p. Magdalena Iwan. Po przyjeździe rozpoczęła posługę misyjną w szpitalu w Bagandou, oddalonym od stolicy państwa o 160 km. Będzie tam zajmowała się sprawami administracyjnymi i zarządzaniem tej placówki... (str. 7)
›› WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "TWARZE". Zakończył się VII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "TWARZE" organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie. Na konkurs nadesłano 557 prac prezentowanych w dwóch kategoriach wiekowych przez 113 autorów... (str. 12)
›› INFORMACJA NA TEMAT PROGRAMU "RODZINA 500 PLUS". Program "Rodzina 500 plus" to nieopodatkowane 500 zł miesięcznie na każde drugie i kolejne dziecko, bez dodatkowych warunków. Rodziny o niskich dochodach otrzymają wsparcie także na pierwsze lub jedyne dziecko. Z pomocy skorzystają rodzice oraz opiekunowie dzieci do 18 roku życia. Rodziny z dochodem na osobę poniżej 800 zł netto, lub 1200 zł netto w przypadku dziecka niepełnosprawnego, otrzymają także wsparcie na pierwsze lub jedyne dziecko... (str. 23) (elektroniczne wydanie wersji papierowej na styczeń - marzec 2016 roku) ECHO GMINY czytaj/pobierz ››

echo16

(2016-04-14)

   

"Regionalny Portal Szynwałdu" Portal informacyjny Szynwałdu. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 - 2020

Real time web analytics, Heat map tracking
© Szynwałd