Statystyki odwiedzin  

Wczoraj: 4
Poprzedni tydzień: 36
Poprzedni miesiąc: 157
Ogółem: 91018

Poland 48.1%Poland
United States 18.5%United States
China 18.5%China
United Kingdom 4.9%United Kingdom
Russian Federation 3.7%Russian Federation
   

My na Facebooku  

 
   
   
 
   

Jakości powietrza  

   

Spis treści

Archiwum artykułów: 2009 - Grudzień {nomultithumb}

Diecezjalny Konkurs Stron InternetowychII Diecezjalny Konkurs Stron Internetowych

Diecezja Tarnowska organizuje już po raz drugi Diecezjalny Konkurs Stron Internetowych. Pragniemy, aby ten Konkurs przyczynił się do popularyzacji wykorzystania Internetu w głoszeniu Dobrej Nowiny. II Diecezjalny Konkurs Stron Internetowych PAULUS przeznaczony jest dla tych wszystkich, którzy tworzą oraz redagują strony www parafii, ruchów, stowarzyszeń i innych organizacji działających w Diecezji Tarnowskiej.

Strony można zgłaszać w po szczególnych kategoriach: 1.Strony parafialne. 2.Strony grup apostolskich. 3.Inne strony.

Nagrody:
1. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe.
2. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.
3. Strona, która zwycięży w głosowaniu publiczności otrzyma specjalne wyróżnienie.
Portal Internetowy Diecezji Tarnowskiej informuje, że każdy z terenu naszej diecezji może bezpłatnie umieścić swoją stronę na serwerze diecezjalnym: www.diecezja.tarnow.pl Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości.
Zgłoszenie strony internetowej i szczegółowy regulamin konkursu są na stronie: www.konkurs-paulus.pl zgłoszenia są przyjmowane do dnia 30-01-2010 r.
Uroczysta Gala z ogłoszeniem wyników II Diecezjalnego Konkursu Stron Internetowych odbędzie się w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie w dnia 13.02.2010r. o godz. 10:00.
Wywiad z Przewodniczącym Komisji Konkursowej ks. Piotrem Lisowskim na temat tegorocznej edycji

W naszej parafii nie ma jeszcze parafialnej strony internetowej. Jest dobra okazja ku temu by stworzyć taką stronę. Miejsce na taką stronę można otrzymać bezpłatnie na stronie internetowej diecezji Tarnowskiej (www.diecezja.tarnow.pl). Stworzenie takiej strony nie jest trudne tym bardziej że można też zaangażować w to młodzież należącą do parafialnych organizacji, które mogły by tam zaprezentować, wypromować swoją działalność. Takie strony mają już nasze sąsiednie parafie takie jak: Lubcza- www.parafialubcza.pl, Rzezawa – www.rzezawa.diecezja.tarnow.pl, Zgłobice – www.zglobice.diecezja.tarnow.pl, Machowa –www.machowa.diecezja.tarnow.pl, Limanowa - www.bazylika-limanowa.pl. Wszystkie te strony uczestniczą w tegorocznym konkursie stron internetowych.

(źródło: www.konkurs-paulus.pl artykuł dodany: 2009-12-27)

Żywa szopka - Ojcowie Bernardyni zapraszają! fotoreportaż
Żywa szopka FranciszkańskaŻywa szopka FranciszkańskaŻywa szopka FranciszkańskaŻywa szopka Franciszkańska
Zobacz całą galerię >>

Ojcowie bernardyni zapraszają wszystkie dzieci do zwiedzania żywej szopki. Jak czytamy na stronie radia RDN Małopolska.

U ojców bernardynów w Tarnowie powstaje żywa szopka. Trzy wielbłądy, osioł, egzotyczne ptaki i zwierzęta domowe zagoszczą w szopce bożonarodzeniowej u tarnowskich Bernardynów. Na dziedzińcu klasztoru, stanęła już stajenka oraz zagrody dla wielbłądów. W pracę nad budową szopki, jak co roku zaangażowali się uczniowie tarnowskiego VII liceum. (źródło: www:rdn.pl artykuł dodany: 2009-12-21)

 

E-kartki fot. www.kartki.net.plKoniecznie wyślij e-kartkę z życzeniami na E-kartki fot. www.ekartki.wolsztyn24.plBorze Narodzenie

Bardzo ładne i gustowne animowane e-kartki na Borze Narodzenie możesz dodać własne życzenia i muzykę. E-kartka to miły prezent dla twojej rodziny, ukochanego wnuka. Satysfakcja gwarantowana!

1 wyślij e-kartkę >> 2 wyślij e-kartkę >>

(artykuł dodany: 2009-12-13

Kominiarz
W dniach od 16 do 19 grudnia zakład kominiarski będzie czyścił kominy
i otwory wentylacyjne w Szynwałdzie.

Nie zapominajmy o utrzymaniu naszych przewodów wentylacyjnych i kominowych we właściwym stanie. Przy niedrożnych otworach wentylacyjnych czy też kominowych może dojść do zaczadzenia tlenkiem węgla. Jest to gaz bez zapachowy i niewidoczny i dlatego często jest nazywany cichym zabójcą.
(artykuł dodany: 2009-12-13)
Udany początek zespołu parafialnego
W dzisiejszą niedzielę nasz parafialny zespół śpiewał i grał na mszach św. w naszym parafialnym kościele. Dzisiaj zespół grał już na nowych instrumentach które zostały zakupione dzięki ofiarności parafian. Prośba księdza Artura o wsparcie finansowe zespołu spotkała się z pozytywnym odzewem i zostały zakupione niemal wszystkie instrumenty między innymi gitara basowa. Brakuje tylko perkusji, ks. Piotr podziękował za wsparcie w imieniu ks. Artura. Zespół również został pochwalony za profesjonalizm, pierwszy występ był zaledwie trzy tygodnie temu. Na zakończeni mszy św. dla wszystkim darczyńców została zaśpiewana piękna piosenka „I ty możesz zostać świętym mikołajem”. Po tak udanym debiucie życzymy dalszych sukcesów.
(artykuł dodany: 2009-12-06)

 

   

"Regionalny Portal Szynwałdu" Portal informacyjny Szynwałdu. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 - 2020

Real time web analytics, Heat map tracking
© Szynwałd