Statystyki odwiedzin  

Dzisiaj: 3
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 19
Poprzedni miesiąc: 90
Ogółem: 87674

Poland 81.4%Poland
United States 7.4%United States
United Kingdom 5.5%United Kingdom
Russian Federation 1.8%Russian Federation
China 1.8%China
   

My na Facebooku  

 
   
   
 
   

Jakości powietrza  

   

Pożegnanie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Szynwałdzie Pani Stanisławy Siemek. "Są chwile i ludzie, o których nie można zapomnieć". W dniu 16 czerwca 2019 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Szynwałdzie im. Armii Krajowej XVII FESTYN RODZINNY, który przejdzie do szkolnej historii jako dzień podziękowania za wieloletnią pracę na stanowisku Dyrektora Pani Stanisławy Siemek, oraz jej zastępcy Pani Beaty Mazur.
W imieniu Rady Rodziców podziękowałem za wszystkie lata pracy pedagogicznej w 21- letniej funkcji na stanowisku Dyrekcji za troskę o kolejnych uczniów, cierpliwość dobre rady i dobre serce, za trud jaki Panie włożyły, żeby nasza szkoła była coraz lepsza i ładniejsza.
Życzymy, aby Panią Dyrektor nie opuszczał dobry humor, dopisywało zdrowie, by nadal otaczała Panią życzliwość ludzi i aby znalazła Pani czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.
Podziękowania złożył także Wójt Gminy Marcin Kiwior, Koło Pszczelarzy oraz Samorząd Uczniowski. Ponadto uczniowie gimnazjum i klas VIII podsumowali 20 lat istnienia gimnazjum, prezentując na scenie swoje umiejętności - instrumentalno, taneczno - wokalne, nastąpiło również uroczyste otwarcie Sali Pamięci i Sali Tradycji. (fot. Stanisław Plebanek 2019-06-18)

Tadeusz Kapustka Radny Szynwałdu

   

"Regionalny Portal Szynwałdu" Portal informacyjny Szynwałdu. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 - 2020

Real time web analytics, Heat map tracking
© Szynwałd