Statystyki odwiedzin  

Dzisiaj: 3
Wczoraj: 1
Poprzedni tydzień: 19
Poprzedni miesiąc: 90
Ogółem: 87674

Poland 81.4%Poland
United States 7.4%United States
United Kingdom 5.5%United Kingdom
Russian Federation 1.8%Russian Federation
China 1.8%China
   

My na Facebooku  

 
   
   
 
   

Jakości powietrza  

   

Majówka Seniorów już w najbliższą niedzielę. W najbliższą niedzielę 26 maja br., zostanie zorganizowana "Majówka Seniorów" na terenie przylegającym do Zbiornika Retencyjnego w Skrzyszowie. Wydarzenie to będzie podsumowaniem projektu pn. "Wzbogacenie oferty spędzania czasu wolnego seniorów oraz ogółu mieszkańców z obszaru LGD ZPT". Przez ostatnie tygodnie, w poszczególnych sołectwach naszej gminy, prowadzone były warsztaty śpiewu dla seniorów oraz ogółu mieszkańców, a zajęcia odbywały się pod okiem instruktora śpiewu. W niedzielę natomiast odbędzie się koncert, wspólne śpiewanie tych, którzy uczestniczyli w warsztatach oraz pozostałych zebranych nad Zalewem w Skrzyszowie; poczęstunek i grillowanie. Zapraszamy serdecznie seniorów oraz wszystkich mieszkańców na to niecodzienne spotkanie, które dodatkowo odbędzie się w Dniu Matki.
Organizatorzy zapewniają transport w obie strony. Szczegóły dotyczące odjazdu autokarów sprzed kościołów w poszczególnych miejscowościach gminy Skrzyszów:

Szynwałd: 16:15
Ładna: 15:30
Pogórska Wola: 15:45
Łękawica: 16:00
Skrzyszów: 16:15

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Operacja pn. "Wzbogacenie oferty spędzania czasu wolnego seniorów oraz ogółu mieszkańców z obszaru LGD ZPT" mająca na celu poszerzenie oferty zajęć dla rozwoju zainteresowań oraz wzrost aktywności fizycznej seniorów oraz ogółu mieszkańców z terenu działania LGD ZPT, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020. (info. www.skrzyszow.pl 2019-05-22)

majowkasenior19

   

"Regionalny Portal Szynwałdu" Portal informacyjny Szynwałdu. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 - 2020

Real time web analytics, Heat map tracking
© Szynwałd